Sarıyer Güven Konakları Kilit ve Anahtar Servisi

Sarıyer Maden Mahallesinde Mehmet Şam Tic. Meslek lisesinin yanında bulunan Sarıyer Güven Konakları kale çelik kapı kilitleri kullanmaktadır. Bizden istenen servisleri müşterilerimize anında yönlendirdik yaklaşık olarak 45 dakikada yeni taşınan bir site sakinine  kale anahtarı teslim ederek defalarca teşekkür aldık. Sarıyer Güven Konakları Çilingir hizmeti olarakda bir kaç defa gitme imkanı bulduğumuz bu yere takmış olduğumuz kilitler jiletinle ve özel paketlerinden kesinlikle açılmamıştır bunları sizlerin önünde açıyor kafanızda soru işareti kalmamasına özen gösteriyoruz. Dünyaca ünlü Multlock kilitlerininde yetkili servisi olan firmamızın personelleri yetki belgileri ile çalıştırılmaktadır.

Özellikle Kale Çelik Kapı kilitleri özel profil ve ölcü oldukları için bu kilitleri dışardan almamanızı öneririz çünkü aldığınızda kapıya uymayacak dolayısıyla paranız boşa gitmiş olacaktır. Uzman bir kişi tarafından servis aldığınızda hem kilitleriniz değiştirilip yeni anahtar teslim edilecek hemde kapınızın bakımı yapılacaktır.

Sarıyer Güven konakları Çilingir – Sarıyer Güven konakları anahtarci – Sarıyer Güven konakları kale kilit servisi için bizlerden 24 saat destek yardım alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın