Kemerburgaz Göktürk Gökyüzü Residence dierre kapı anahtar kilit servisi

dierre kapı servisi

Firmamız yaklaşık 25 dakika uzaklıkta bulunan Kemerburgaz Göktürk Gökyüzü residence evlerinin daire yani giriş yapılarında Dierre kapı ve kilit sistemleri tercih edilmiştir.  Dierre kilit ve anahtar özelliği diğer kapılardan çok daha farklıdır en büyük farklarından biri anahtarının yassı yani eski tip kasa anahtarları yapısında olmasıdır. Tek bir tur ile minimum 2 maximum 4 yerden kilitleme yapan dierre kapı kilit sistemleri için mutlak suretle profesyönel ekipten destek almanızı öneriyoruz.

Bu konumuzda neden Gökyüzü Residence`den bahsettik çünkü bu dairelerin bütün hepsinde aynı kapılar mevcut olup arızalar ve şikayetlerde farklılık göstermemektedir.

Dierre Kapı, Dierre anahtar ve Dierre kilit şikayetleri nelerdir ?

1) Dierre kapı bulunan dairenizin gerek iç tarafında gerekse dış tarafında anahtarınız olduğu halde mağdur olabilirsiniz. Anahtar yuvadan çıkmayacağı gibi kapınında kilitlenip açılmadığı görülmektedir. Dierre anahtar yetkili servisi veya Dierre kilit yetkili servisi aracılığıyla sorun çözülebilmektedir.

2) Dierre kapı servisi haricinde yetki belgeleri bulunmayan gerekli mesleki kuruluşlarına kayıtları dahi olmayan ustalar ile kesinlikle çalışmanızı tavsiye etmiyoruz kapının yaklaşık maliyetinin 4000 t.l olduğunu bilmeniz gerekmektedir olası bir hata veya yanlış işlemde kapıda yaklaşık 5 ila 8 saat arasında işçilik yapılmaktadır.

3) Dierre anahtar yedek kopyalama hizmeti almak isteyenlerin işi biraz daha kolay elinde orjinal ham anahtarı bulunan bayii veya satış yerlerinden bu ihtiyaçlarını giderebilirler.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın