Kale Kilit Bakım Onarım Servisi

Firmamız Kale Kilit Yetkili Servisi olup tüm kale müşterilerine kaliteli güvenli hizmet sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Türkiye`nin en güvenlikli ürünleri olan kale çelik kapı ve kale çelik kasa`nın kilitleri şuanda hemen hemen hiç bir hırsız tarafından açılamamaktadır.

Üzerinde Kale Kilit bulunan markası veya modeli ne olursa olsun her türlü kilit değişimi, arıza onarımı ve bakım Kale Yetkili Servisi olarak bizim tarafımızdan çözümlenebilir. List İstinye Evleri, Pelikan Park Evleri, Seba Siteleri, Seba Akdağ Siteleri, Maslak Mashattan siteleri, İstinye Konakları ve diğer sayamadığımız Sarıyer bölgesindeki tüm siteler Kale Kilit tercih etmişlerdir.

Özelikle kilit değişimi ve cilingir servisi hizmetini bölgemizde bulunan semtlere 15 dakikada vermekteyiz. Eğitimli ve işinin erbabı olan personellerimiz sizlere ürünlerin özelliklerini aktararak bilgilenmenizi sağlayacaktır.  Kale Kapı Kilit ve Aksesuar değişimi, kale kapı çilingir icin kurumsal firmaları tercih etmeniz önemle rica olunur. Almış olduğunuz ürünlerin ambalajlarının açılmamış olduğunu mutlaka kontrol ediniz.

5 yorum

Bir yanıt bırakın