Kale Çelik Kapı

 

 Yüksek Güvenlikli  Kale Çelik Kapı

  • Classic Kilit

Classic 4 milli, krom kaplamalı 4 türlü mandallı “Classic System” ana kilit ile üst ve altta 3 çelik mile pirinç mandalla kumanda edilen mandal ve kilitlerinden meydana gelen kombine güvenlik sistemidir.
Kombine sisteme, Kale Superactive bilyalı silindirle kumanda edilerek 5.000.000’dan fazla birbirini açmama garantisi sağlar.
Maymuncukla açılmaz, kesinlikle başka anahtar uydurulamaz.
Classic+1 ek emniyet kilidi ilavesiyle değişik kişilerin farklı zamanlarda kapıyı açabilmesine imkan sağlar.
TSE (Türk Srandartları Enstitüsü) Kalite onayı belgesi ve Alman DIN (Deutsches Institu Für Normung) uygunluk belgesine sahiptir.
5 yıl gerçek Kale Kilit garantisini taşır.

 

  • Super Kilit   (2 Kancalı)

Özel çelik çift kanca sistemli ana kilitle, alt ve üst özel çelik krom kaplamalı 3’in milli emniyet kilitlerinden meydana gelen kombine “Interlocked” güvenlik sistemidir.
Barele eklenen özel çelik silindir koruma halkası, silindir bağlantı vidalarına müdahale edilmesini engeller, barel kırılarak kapının açılmasını kesin olarak önler.
Özel profil pirinç mandallı üst silindir, çift kanca sistemli ana kilide ek olarak güvenlik sağlayan çelik mile kumanda eder.
Çift kanca sistemli çelik ana kilit dilleri, levye ve banzeri ağır zorlayıcı aletlerle kesinlikle yuvadan sökülemez.
Sadece üst emniyet kilidinin devreye girmesi bile alt sistemi açılamaz konumda bloke eder.
Galvanize çelik 3’er milli alt ve üst emniyet kilitleri, tek kumanda ile kombine olarak çalışır.

 

  • Champion Kilit   (6 Kancalı)

Özel çelik çift kanca sistemli ana kilite, alt ve üst çift kanca sistemli çift emniyet kilitlerinden meydana gelen kombine ” Interlocked” güvenlik sisteminidir.
Barele eklenen özel çelik silindir koruma halkası, silindir bağlantı vidalarına müdahale edilmesini engeller, barel kırılarak kapının açılmasını kesin olarak önler.
Özel profil pirinç madallı üst silindir, çift kanca sistemli ana kilide ek olarak güvenlik sağlayan çelik mile kumanda eder.
Çift kanca sistemli kilit dilleri, levye ve benzeri ağır zorlayıcı aletlerle kesinlikle yuvadan sökülemez.
Sadece üst emniyet kilidinin devreye girmesi bile alt sistemi açılmaz konumda bloke eder.
Yatay pimli yapı, anahtar uydurmayı imkansız kılar.
Anahtar sistemi özeldir, taklit edilemez.

Not: Kale Çelik Kapı evinizi ve iş yerlerinizi güvence altına alır hırsızların korkulu rüyası olarak tabir ettiğimiz ürün Türkiye`nin en kaliteli kilit sistemleriyle donatılmıştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın