Kale Çelik Kapı İçin Otomatik Kilit

Kale Kilit,  her türlü çelik kapılara monte edilebilen yeni ürünüolan  Kale Otomatik sistemi ile ev ve iş yerlerinin güvenliğini bir kat daha artırıyor. Kale Otomatik`in farklı tasarımıyla içerisinde bulunan yardımcı mandalı sayesinde, içerden ve dışardan kapının anahtarla kilitlenmesine gerek duymadan, otomatik kilitlenmeyi gerçekleştiriyor. Bu sayede herhangi bir yere çıktığınızda kapınızın kilitli olup olmadığını düşünmeyeceksiniz kapı üzerine dahi çekilse bile kullanıcı bilecek ki kapım kilitli.

Kale Otomatik ile çelik kapılarda sürgüler, kapının kapanması anında 32 mm yerinden otomatik olarak dışarı çıkarak karşılıktaki yuvasına yerleşiyor. Böylece kapıların her defasında anahtarla kilitlenmesine gerek kalmadan evlerde maksimum güvenlik sağlanıyor. Kilitlenen kapıyı içeriden açmak içinse kapı kolunu indirmek veya mandallı silindiri tek tur çevirmek yeterli oluyor. Bu yeni nesil kilit ile birlikte cilingirleri ne yazıkki sıkıntılı günler beklemektedir.

Her türlü çelik kapıya takılabilen Kale Kilit’in yeni ürünü Kale Otomatik “Çek ve Çık” mantığı ile çalışarak, çelik kapı kilitlerine yenilik getirirken,  kullanıcısına maksimum güvenlik ve zaman açısından da kolaylık sağlıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın