Kale Celik Kapı Boyama

Kale Celik Kapı

Müşterilerimizin yoğun istek ve taleplerine karşılık vermek adına iş alanımıza kattığımız Kale Çelik Kapı Boyama hizmetinin firmamız tarafından resmen başlatıldığını duyurmak istedik. Örneğin Göktürk Kemerburgaz Saklıbahçe evleri bütünüyle kale kapıdır müşterilerimizin dışarıya müdahale etmesine müsade etmeyen yönetim iç taraftaki görsele karışamadığından dilediğiniz şekilde kapınızın iç tarafını renklendirebilirsiniz.

Kahverengi dış yüzeyi bulunan kapının iç tarafıda aynı renkte olduğundan insanların mobilya veya aksesuarlarına uyum sağlamadığı için sıkıntılı bir görüntü meydana geliyor. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda kapının ahşap kaplamaları uzman personeller tarafından sökülüp komprasör yardımıyla tüm çizik ve hatalar onarıldıktan sonra tabanca yardımıyla ( oto boyası ) şeklinde boyanıyor.  Eski hali ve yeni hali olmak üzere sizlere görsellerimizi paylaşacağız.

Not: Firmamız Sarıyer Kale Çelik Kapı Yetkili Bayisidir. İstanbul başta olmak üzere ülkemizin hemen her yerinde yetkili satıcısı bulunan ürünümüzü temin etmek için iletişime geçmeniz rica olunur. Ayrıca kapıda kalan müşterilerimizin Çilingir ihtiyacını 24 saat aralıksız karşılıyoruz. Türkiye`nin en yüksek kilit sistemlerine salip olan Kale kapı hırsızların açamadağı en sağlam kapıların liderliğini yapmaktadır.

  • Kale Çelik Kapı Boyama
  • Kale Kapı Boyama

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın