Kale Alarmli Kilit ve Barel

 

kale alarmlı barel

Kale kilit fabrikası 2015 yılında harika bir ürün geliştirerek müşterilerine yine harika bir hizmet sagladı. Mandallı olarak tasarlanan kilitte kırılsada güvenli barel özelliğinin yanında birde 80 db sesle hırsızları ürtüken yapısıyla dikkatleri üzerine topladı. Özellikle tahta ve piyasa malı çelik kapılarda kapı göbeklerinin dışarıya taşmasından kaynaklı doğan güvenlik zafiyetinden yararlanan hırsızlar sözünü ettiğimiz ürünle kapıyı açmak için bir hayli ugraşmak zorunda kalacak.

Herhangi bir aparat yardımıyla kafasını kırdıktan sonra kapıya ve kilit sistemine hiç zarar vermeden içeriye rahatca giren art niyetli kişiler kafası kırıldıktan sonra açılmayan ve açılmadığı gibi ses veren Kale Alarmlı barel silindir tüketicilerin en çok tercih etmesi gereken ürünlerin başında gelmektedir.  Kale Alarmlı Kilit ve kapı göbeginin özellikleri aşağıdaki gibidir. Makalemizi okuduktan sonra kapınızı kontrol edin eger pense, kargaburun, kurbacık gibi aparatlarla tutulabilecek kadar dışarıda duruyorsa mutlaka kapı göbegi diger bir adıyla silindiri degiştirin. Eger istanbul avrupa yakasındaysanız bizimle iletişime geciniz ürünü temin etmeniz için gereken yardımı sizlere veririz. Ayrıca acil çilingir hizmeti icinde bizi aramaktan çekinmeyiniz.

  • Gövde: MS 58 Pirinç. Parlatılmış. Standart profil. Delinmeye karşı 2 adet çelik pim takviyeli. (Opsiyonel: Saten nikel kaplamalı).
  • Anahtar: Pirinç Nikel, Multikanallı. Sistem 3 adet./ Anahtar Komb.: Bilgisayar teknolojisi./Silindir boyu: Euro Profil(sistem)
  • Kam: Özel sinter döküm./ Yaylar: Fosfor bronz/ Kaplama:Nikel/Parlak SARI- Pimler: MS 58 özel çekme pirinç. (Opsiyonel: Pimler delinmeye mukavim çelik. HRc 60). TS-EN 1303
  • Alarm Seviyesi: 80dBA (10cm iç-dış kapı)-Pil Ömrü: Tek kullanımlık, Şarj edilemeyen / 6 Yıl(en az)
  • Çalışma sıcaklığı:-20c/70c,%85RH – Depolama Sıcaklığı:0c/40c
  • Koruma sınıfı:IP32/IP55(montaj yapılmadan önce/kapı üzerinde)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın