Bozuk Para Kasası

Bakkalların marketlerin ve bankaların en elzem ihtiyaçlarından biri de bozuk para muhafazası dır. Biriken bozuk paralarınızı güvenle saklayabileceğiniz ve çeşitli boyutlarda üretilen son derece salam ve şık bir görünüme sahip Yale Bozuk Para Kasaları artık hizmetinizde!

Sürekli bozuk para bulunduran veya bulundurmak zorunda kalan küçük büyük her türlü işletmelerde gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz Yale Bozuk Para Kasaları firmamız tarafından yurdun her yanına gönderilebilmektedir.

İhtiyaç halinde bizlere ulaşmanız yeterli. Yale Bozuk Para Kasalarını aynı gün içinde kargoluyoruz. Son derece kullanışlı ve sağlam olan bozuk para kasaları bozuk paralarınızın güvenliğini sağlayacak.

Yala Küçük Bozuk Para Kasası 0532 637 79 15  Banka ve Marketlerde En Çok Tercih Edilen Model Olan Küçük Bozuk para Kasası Firmamıza Gelmiştir. İtalia Üretimi Olan Kücük Bozuk Para Kasası Resimde Gördüğünüz Modeldedir. Türkiye`nin Her Yerine Tarafımızdan Gönderilen Ürün Çok Kullanışlıdır.  Bozuk Para Çekmecesi Olarakta Tabir Edilen Kasalar Kücük ve Orta Boy Olarak iki Çeşittir.

Bir yanıt bırakın