Tarabya Çilingir

Dün akşam saatlerinde Tarabya Çilingir olarak google aramalarından firmamıza ulaşan Tarabya Yeni Çamlık Sitesi sakinlerinden bir müşterimiz akşam saat 23:00 sıralarında kapıda kaldığını ve acil çilingir olarak hizmet almak istediğini dile getirir. Kapının tüm kilitlerinin kilitlendiğini ve zarar vermeden acılması gerektiğini vurgulayan müşterimize 10 dakikada çilingir servisi verdik.

Evini yeni aldığını söyleyen müşterimiz zaten tesadüf  oldu kilitlerininde değişmesi gerekiyordu içim hepten rahatladı diyerek kendini teselli etti. Güvenlikten endişe duyan ismini vermek istemediğimiz ünlü müşterimiz Kale Kilit Yetkili Servisi olduğumuzu duyunca içinin ferahladığını bizzat hissettik. Tarabya Çilingir ve anahtarcı olarak gece dahil hizmetini verdiğimiz bu özverinin karşılıksız kalmayacağı kanaatindeyiz.

 

 TARABYA ÇİLİNGİR  0532 637 79 15

Be Sociable, Share!

This entry was posted on Çarşamba, Kasım 30th, 2011 at 08:31 and is filed under Cilingir. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.