Sentry Elektronik Kasa Servisi

Sentry Safe Servisi için bizden destek alabilirsiniz. Sentry Elektronik kasa için destek arayıpta bulamadığınızı tahmin ediyoruz. Bu ürün daha önce çeşitli alış veriş merkezlerinde  satıldı fakat daha sonra satışı durduruldu dolayısıyla ürünü alıp sorun yaşayan son kullanıcılar mağdur oldu.  Sentry Dijital kasa için bizimle iletişime geçip sıkıntınızı gidebilirsiniz ayrıca Kilitli kalan açamadığınız bu ürün için cilingir hizmeti vermekteyiz. Şuanda Türkiye genelinde Sentry safe yetkili servisi bulunmamaktadır ayrıca hiç bir meslektaşımızın bu kasaya müdahale edemeyeceği bilmenizi isteriz bu konu üzerine bizlerden 24 saat anahtarci hizmeti alabilirsiniz.

Be Sociable, Share!

This entry was posted on Çarşamba, Mart 2nd, 2011 at 13:20 and is filed under Yale Elektronik Kasa. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Sentry Elektronik Kasa Servisi”

  1. ahmet yılmaz Says:

    electronik digital safe kasam bulunmaktadır fakat anahtarı kayıptır içindeki pil ise bitik olduğundan dolayı açılmıyor anahtarını nasıl temin edebilirim üzerinde h0238 yazmakta

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.