Sarıyer Yonca Evleri Çilingir ve Kilit degistirmeSariyer sırtlarında koç üniversitesi yakınlarında bululnan Yonca evleri adlı sitenin Securemme Kilit Sistemi tarafımızca değiştirilmiştir. Kasa Anahtarı şekilde olan bu kilidin yapısı kasa anahtarı şeklinde olup ülkemize İtalya`dan sipariş ile getirtilerek kapılarda kullanılmaya başlanmıştır.

Peki kapının genel yapısı merkezi kilit sistemi ile çalışmaktadır. Securemme kilit göbek değiştirme işlemi olmaz, bunu kimse yapamaz, merkezden geliniyor şeklinde yapılan kulaktan dolma söylentileri bir kenara bırakıyor aynı gün içerisinde evinize direkt olarak sevris çıkartıyoruz. Firmamız Kale Kilit Yetkili Servisi olup sizlere 35 senelik tecrubeyi garanti ederek bu hizmeti yerinde ve zamanında verebiliyor.

Bilmelisiniz ki kapınız değerli, kıymetli ve sıradan kapılarda bulunmayan bir kilit sistemi olan Securemme`ye sahip bu sayede daima gün içerisinde kapınızı kilitleyin artık güvendesiniz. Bugün profesyonel olan usta bir çilingir dahi kapınızı 1 saatten kısa bir sürede açamayacaktır ki bu süre kimi zaman 2 saate kadar çıkabilir hatta gelip hiç dokunmadan geri dönen meslektaşlarımda olabilir.

  • Sarıyer Göl Evleri Atra Kilit Sistemi Degisimi
  • Sarıyer Gol Evleri Kilit degisimi
  • Sarıyer Yonca Evleri Kilit Degistirme
  • Sariyer Yonca Evleri Göbek Degisimi
Yukarıda açıkca belirttiğimiz hizmetleri sizlere bir telefon ile ulaşabilirsiniz hemen arayın.

 

Be Sociable, Share!

This entry was posted on Perşembe, Ekim 6th, 2011 at 06:58 and is filed under Cilingir. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.