Nef İstanbul Kale Kilit Servisi

mandallı barel

İstanbul Levent`te yapılan Nef İstanbul Konut projesinde kullanılan kapıların üzerindeki Kale Kilit`ler oraya özel olarak üretilmiştir. Tadilat veya taşınma aşamasına gelmiş olan mülk sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamak adına sizlere bu makaleyi duyurma kararı aldık. Sarıyer İstinye mahallesinde hizmet veren firmamız servis elemanlarına 24 saat ulaşabilirsiniz. Gerek Nef istanbul Kale kilit acil cilingir servisi gerekse Nef istanbul Kale kilit değiştirme gibi problemlerde sizlere yönlendirme yapabiliriz.

Geldiğimizde inşaat süresinde zarar gören kapılarınızın bakımlarıda yerinde yapılacak olması gerektiği gibi kilitlenip açılacaktır. Olması gerektiğinden çok daha kalın ve yüksek güvenlikli olan Nef istanbul Levent kapılarına yetkili, ruhsatlı bir okadarda tecrubeli ustaların bakması lehinize olacaktır. Kopyalanabilen kilit sistemi takıldığından dolayı gelip giden ustaların veya yarcımcılarınızın fazla olmasından mütevellit bu değişimi yapmanız yerinde olacaktır.

  • Nef istanbul Levent Acil Cilingir
  • Nef istanbul kilit servisi
  • Nef istanbul Kale Kilit servis
Be Sociable, Share!

This entry was posted on Perşembe, Nisan 25th, 2013 at 09:29 and is filed under Kale Kilit. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.