Multlock Master Sistem

Bu sunumumuzda siz değerli müşterilerimize ” Master Sistem ” hakkında gerçek ve doğru bilgiyi vermeye çalışacağız. Tamamen kullanıcı kolaylığı ve yetkilendirme niteliği taşıyan ” Master Sistem ” Hastahane, Okul, Fabrika v.b çok girişli ortamlarda bizden istenilen uygulamalardandır. Örnek verip detaya inecek olursak şu şekilde gerçekleşir.

X şirketinde bulunan Teknik Servis, muhasebe ve depo kapılarını nasıl yetkilendirebiliriz öncelikle bunu inceliyelim. 4 odalı olan teknik servis bölümünün tüm kapı kilitleri birbirini açsın, 6 haneli olan depo kapılarıda birbirlerini açsın fakat o anahtar teknik servis bölümünü açmasın bunun yanı sıra, 2 odalı muhasebe ofisimizin iki kilidi aynı anahtar ile açılsın fakat onlarda teknik ve  defo kapılarında işlem görmesin tabiki öylede bir anahtar yapın ” Genel Müdür ” anahtarı ki buda istisnasız bütün kapıları istenildiğinde açsın işte bu direkt olarak bir ” Master Sistem ” oluşumudur. Mesela 5  daireli bir apartman kapısının anahtarı ile daira kapınızı rahatlıkla açabilirsiniz diğer daire sakinide kendi dairesini tabiki daireler birbirini açmamak şartıyla 🙂 buda isteğe göre ayarlanabilir. İstinye Borusan Oto – Darussafaka Acıbadem Hastahanesi – Sait Halim Paşa Yalısı yapmış olduğumuz Master uygulamalarına birer örnek olabilir. Ayrı bir uzmanlık isteyen Master uygulamasının herhangi bir Çilingir tarafından yapılması söz konusu bile değildir.

  • Kale Master Sistem
  • Mul-t-lock Master Sistem
  • Keso Master Sistem
Be Sociable, Share!

This entry was posted on Çarşamba, Nisan 18th, 2012 at 21:11 and is filed under Mul-t-Lock. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.