Mul-t-lock Kilitleri

Mul-t-lock ürünleri anahtar uydurulmaya, matkapla delinmeye, testere veya eğeyle kesilmeye, balyozla darbelere,levye ile kanırtmaya ve kopartma girişimlerine karşı özel olarak güçlendirildikleri için YÜKSEK GÜVENLİK  ürünüdürler.
Sistem Nasıl Çalışıyor ?

Ham anahtarın üzerindeki iki adet çok hassas hareketli  bilya sayesinde ham anahtar taklit edilemediğinden, anahtar çoğaltma işlemi sadece Multlock Servislerince ve Multlock kontrolü altında yapılmaktadır.

Anahtarın çoğaltılabilmesi için emniyet kartının ibrazı ve imzaların tutması şarttır. Yetkili servisler anahtar çoğalttıkları müşterilerin kart kopyalarını saklamakta ve periyodik kontrollerimizde ibraz ederek kendilerine verilmiş olan ham anahtarları hangi kartlara karşılık işlediklerini belgelemektedirler.

Hangi ürünler interaktif anahtar sistemli olabilir ?

Multlock teknolojisinin modüler yapısı sayesinde tüm Multlock ürünleri, istenirse, interaktif anahtar sistemli olabilir.

Tüm anahtarlarımı kaybedersem kilidimi atmak zorunda mı kalırım ?

Hayır,tüm anahtarlarınızı kaybetseniz dahi en yakın Multlock yetkili servisinde, kartınızı ibraz ederek yeni anahtar(lar) yaptırabilirsiniz.

Ama anahtar(lar)ımı kaybetmişsem kötü niyetli biri benim kapımı açabilir ?

En ufak bir şüpheniz var ise en yakın Multlock servisi ile irtibat kurun. Arkadaşlarımız kilidinizin şifresini değiştirip size yeni anahtar verecektir. Böylece eski anahtar(lar)ınız kötü niyetli kişilerin eline geçse dahi iş görmeyecektir

Be Sociable, Share!

This entry was posted on Çarşamba, Haziran 16th, 2010 at 08:26 and is filed under Mul-t-Lock. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.