Kale Kilit Bakım Onarım Servisi

Firmamız Kale Kilit Yetkili Servisi olup tüm kale müşterilerine kaliteli güvenli hizmet sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Türkiye`nin en güvenlikli ürünleri olan kale çelik kapı ve kale çelik kasa`nın kilitleri şuanda hemen hemen hiç bir hırsız tarafından açılamamaktadır.

Üzerinde Kale Kilit bulunan markası veya modeli ne olursa olsun her türlü kilit değişimi, arıza onarımı ve bakım Kale Yetkili Servisi olarak bizim tarafımızdan çözümlenebilir. List İstinye Evleri, Pelikan Park Evleri, Seba Siteleri, Seba Akdağ Siteleri, Maslak Mashattan siteleri, İstinye Konakları ve diğer sayamadığımız Sarıyer bölgesindeki tüm siteler Kale Kilit tercih etmişlerdir.

Özelikle kilit değişimi ve cilingir servisi hizmetini bölgemizde bulunan semtlere 15 dakikada vermekteyiz. Eğitimli ve işinin erbabı olan personellerimiz sizlere ürünlerin özelliklerini aktararak bilgilenmenizi sağlayacaktır.  Kale Kapı Kilit ve Aksesuar değişimi, kale kapı çilingir icin kurumsal firmaları tercih etmeniz önemle rica olunur. Almış olduğunuz ürünlerin ambalajlarının açılmamış olduğunu mutlaka kontrol ediniz.

Be Sociable, Share!

This entry was posted on Perşembe, Temmuz 21st, 2011 at 13:34 and is filed under Kale Kilit. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

5 Responses to “Kale Kilit Bakım Onarım Servisi”

 1. ayhan öncül Says:

  kapımın kilidini değiştirmek istiyorum ankara etimesgutta oturuyorum

 2. Acil Çilingir Says:

  Ayhan bey malesef kilit değiştirme işlemi istanbul çevresine verilebiliyor.

 3. serhat yener Says:

  sayın yetkililer servis sorununu her il için çözmenizde fayda vardır

 4. TEPE HOME Says:

  YANGIN ÇIKIŞ KAPIMIZ KAPALI AÇAMIYORUZ ACİL OLARAK MUDALE EDİLMESİNİ İSTİYORUZ BURASI BÜYÜK BİR ALIŞVERİŞ MERKEZİ LÜTFEN ACİL OLARAK İLGİLENİLMESİNİ RİCA EDİYORUZ YÖNETİCİ MEHMET YILMAZ

 5. Acil Çilingir Says:

  Malesef Çilingir hizmeti için bizlere telefondan ulaşmanız gerekiyor acil olarak o şekilde hizmet verebiliriz.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.