Göktürk Çilingir Anahtarcı

Kemerburgaz Göktürk’te Kale Kilit Yetkili Servisi olarak hizmet veren firmamız kale çelik kapı, Elektronik kasa ,Kale Kilit Değişimi, Kale Kapı Kilit Değişimi, Multlock kilit sistemleri servis Bakım onarım değişim hizmetleri, Digital Kasa Servisi Çilingir ve Anahtarcılık hizmetleri ile sizlere bir telefon kadar yakınız. Acil çilingir servisimizle 20 dakika içinde çilingir hizmetlerimizi işinde uzman servis elemanlarımızla gerçekleştiriyoruz. Haftanın 7 günü günün 24 saati vardiyalı olarak hizmet veren Göktürk Kale Kilit Yetkili Servisi bir telefon kadar yakınınızda.

Bu işte 35 yıllık deneyimimiz ve güler yüzlü yardımsever personelimizle firmamınızın en temel misyonu olan “müşteri memnuniyetini” esas alarak hızlı ve güvenilir hizmetlerimizi başarı ile yerine getirmiş olmanın mutluluğu içindeyiz.

Be Sociable, Share!

This entry was posted on Cumartesi, Eylül 24th, 2011 at 15:34 and is filed under Cilingir, Genel. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.