Elektronik Kasa Montajı

En değerli eşyalarınızı, para, mücevher ve senetlerinizi emanet ettiğiniz çelik kasalarınızın montaj ve de montaj hizmetlerini gezici motosikletli teknik servis elemanlarımızla itina ile yapmaktayız. İstanbul’un Eminönü, Zeytinburnu, Eyüp, Fatih, Levent, Beşiktaş, Taksim, Gümüş suyu v.s bölgelerinde ve ayrıca Anadolu yakasında gezici servisimizle hizmet vermekteyiz. Çelik vidalarla istenilen yere monte edilebilen Yale dijital Kasa, Sentry kasa, Kale çelik kasalarınızın montajını ve de montajını yapıyoruz.

Yer değiştime, taşınma durumlarında vazgeçemediğiniz çelik kasalarınızı söküp istediğiniz yere tekrar çelik vidalarla sabitliyoruz. Son derece güvenli olan Kale Çelik Kasa, Yale dijital Kasa, Sentry Kasalarınızın montaj ve de montajını bize danışmadan yapmayınız.

Be Sociable, Share!

This entry was posted on Pazar, Ocak 16th, 2011 at 09:42 and is filed under Haberler, Yale Elektronik Kasa. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.