Çilingir Kapıyı Nasıl Açar

istinye cilingirci

Anahtarınızı mı kaybettiniz? Ya da anahtarınızı içerde mi unuttunuz? Kendi başınıza kapıyı açmanıza imkan yok. Günümüzde teknolojinin de her geçen gün ilerlemesine paralel olarak sürekli büyüyen ve gelişen kapı kilit sistemleri teknoloji ile entegrasyonunu sağlayan bir sektördür. Gelişen teknoloji ile sürekli olarak bilgisayar simülasyonları yardımıyla yeni tasarımlara imza atan kilit sistemleri her geçen gün kötü niyetli insanların işini zorlaştırıyor.

Anahtarlarınızı içeride unuttuğunuzda ya da kaybettiğinizde işinde uzman çilingir servisimize kolayca ulaşabilirsiniz.Hızlı ve etkin bir şekilde kapılarınızı güvenle açan teknik servisimiz kullandığı modern alet ve teçhizatla kapılarınıza zarar vermeden açabiliyor. Üstelik kısa zamanda…İstanbul’da hizmet veren çilingir servisimize günün her anında zor durumda kaldığınızda ulaşabilirsiniz.

Posted in Cilingir | No Comments »

Evinizi Hırsızlardan Koruyun

Hırsızlardan korunmanın en ucuz yolu

Hırsızların ev ve iş yerlerine girerken kullandığı kilit kırma yöntemi, kapı kilidine takılan koruyucu çelik rozet ile büyük ölçüde önlenebiliyor.

Ev ve işyeri hırsızlıklarının büyük çoğunluğu, kapının kilidinin dışarıda  kalan bölümünü çekiç veya pense kullanarak kıran hırsızların içerde kalan  mekanizmaya ulaşarak kilidi devre dışı bırakmasıyla meydana geliyor. Uzmanlar,  kapıdan girilerek gerçekleştirilen hırsızlıklardan korunmak için, kilidin kapının  dışında kalan bölümünü muhafaza altına alan koruyucu çelik rozet taktırılmasını  öneriyor.

Sakarya Çilingirler ve Anahtarcılar Derneği Başkanı Şaban Asrak, ev ve iş  yeri hırsızlıklarında en çok kullanılan yöntemin kilit silindirini kırmak  olduğunu belirterek, hırsızların çekiç yardımıyla kapı üzerindeki anahtar  girişine baskı uyguladıklarını ve bu yöntemle kapının içindeki pirinç bölümü  kırdıklarını belirtti. (daha&helliip;)

Posted in Çilingir Günlügü | No Comments »

Ayazağa Çilingir

İstanbul`un Şişli`ye bağlı semtlerinden biri olan Ayazağa bölgesinde hikamet eden insanların ihtiyacı durumunda 24 saat gece acil Çilingir Servisi firmamız tarafından verilebilmektedir. Özellikle ayazağa oyak sitesine yapmış olduğumuz kale kilit değişimi daire sakinlerini oldukça sevindirmiştir. Personellerimiz eğitimli ve gerekli mesleki eğitim kuruluşlarından sertifikaları temin edilmiş uzman kişilerden seçilmiş olup sizlere güvenli hizmet sunma yeteneğine sahiptirler. Aşağıda açıkça belirtmiş olduğumuz kalıplaşmış hizmetlerin tümünü sizlere pazar günü dahil olmak üzere 7/24 verebiliriz. Maximum 20 dakika olan servis süremizle sizleri kapılarınızda mağdur etmiyor bir an önce yetişip evlerinize girmenizi sağlıyoruz. Çilingir ve servis ücretlerimiz İstanbul Anahtarcılar ve Cilingir odası tarafından sabitlenmiştir.

  • Ayazaga Kale Çelik Kapı Kilit Değişimi
  • Ayazağa Kale Çelik Kapı Anahtar Değişimi
  • Ayazaga Kale Kilit Yetkili Servisi
  • Ayazaga Çilingir
  • Ayazaga Anahtarcı
  • Ayazaga Çelik Kasa Montajı
  • Ayazaga Elektronik Kasa Servisi

 

Posted in Cilingir | No Comments »

Demirciköy Çilingir

Sarıyer ve Demirciköy bölgelerinde siz değerli müşterilere çilingir hizmeti veriyoruz.  Demirciköy acil cilingir 0532 637 79  15 servisimizle Arıköy, Uskumru Köy, Zekeriya Köy ve Gümüşdere bölgelerinde Kale Çelik Kapı servis Bakım onarım/ elektronik kasa / Yale Elektronik Kasa / Yale asma Kilit Satış bakım onarım hizmetlerini 35yıldır itina ile yapmakta olan firmamız demirciköy bölgesinde siz değerli İstanbullulara hizmet vermeye devam ediyor. Motorize teknik servis elemanlarımızla İstanbul’un her ilçesine hızlı bir şekilde hizmet götürerek kilit problemlerinizi hallediyoruz.

Demirciköy çilingir servisimizle Hangi marka olursa olsun tüm çelik kapı kilit değişimlerinizi yapıyoruz.

Her türlü elektronik kasa tamir bakım montaj ve de montajını itina ile yapıyoruz.

Gaziantep para kasaları , para kasa anahtar çoğaltma işlerinizi yapıyoruz.

Posted in Cilingir | No Comments »