Ayazağa Çilingir

İstanbul`un Şişli`ye bağlı semtlerinden biri olan Ayazağa bölgesinde hikamet eden insanların ihtiyacı durumunda 24 saat gece acil Çilingir Servisi firmamız tarafından verilebilmektedir. Özellikle ayazağa oyak sitesine yapmış olduğumuz kale kilit değişimi daire sakinlerini oldukça sevindirmiştir. Personellerimiz eğitimli ve gerekli mesleki eğitim kuruluşlarından sertifikaları temin edilmiş uzman kişilerden seçilmiş olup sizlere güvenli hizmet sunma yeteneğine sahiptirler. Aşağıda açıkça belirtmiş olduğumuz kalıplaşmış hizmetlerin tümünü sizlere pazar günü dahil olmak üzere 7/24 verebiliriz. Maximum 20 dakika olan servis süremizle sizleri kapılarınızda mağdur etmiyor bir an önce yetişip evlerinize girmenizi sağlıyoruz. Çilingir ve servis ücretlerimiz İstanbul Anahtarcılar ve Cilingir odası tarafından sabitlenmiştir.

  • Ayazaga Kale Çelik Kapı Kilit Değişimi
  • Ayazağa Kale Çelik Kapı Anahtar Değişimi
  • Ayazaga Kale Kilit Yetkili Servisi
  • Ayazaga Çilingir
  • Ayazaga Anahtarcı
  • Ayazaga Çelik Kasa Montajı
  • Ayazaga Elektronik Kasa Servisi

 

Posted in Cilingir | No Comments »

Demirciköy Çilingir

Sarıyer ve Demirciköy bölgelerinde siz değerli müşterilere çilingir hizmeti veriyoruz.  Demirciköy acil cilingir 0532 637 79  15 servisimizle Arıköy, Uskumru Köy, Zekeriya Köy ve Gümüşdere bölgelerinde Kale Çelik Kapı servis Bakım onarım/ elektronik kasa / Yale Elektronik Kasa / Yale asma Kilit Satış bakım onarım hizmetlerini 35yıldır itina ile yapmakta olan firmamız demirciköy bölgesinde siz değerli İstanbullulara hizmet vermeye devam ediyor. Motorize teknik servis elemanlarımızla İstanbul’un her ilçesine hızlı bir şekilde hizmet götürerek kilit problemlerinizi hallediyoruz.

Demirciköy çilingir servisimizle Hangi marka olursa olsun tüm çelik kapı kilit değişimlerinizi yapıyoruz.

Her türlü elektronik kasa tamir bakım montaj ve de montajını itina ile yapıyoruz.

Gaziantep para kasaları , para kasa anahtar çoğaltma işlerinizi yapıyoruz.

Posted in Cilingir | No Comments »

Darüşşafaka Anahtarcı Acil Cilingir Servisi

İstanbul İstinye Darüşşafaka mevkiinde bulunan Takad Sitesi, Cantürk Sitesi, Gezgin Apartmanı, Hukukçular sitesi ve Gazeteciler sitesindeki tüm yerleşim bölgelerine sadece 15 dakikada ulaşabiliyoruz.

Uzman çilingir ve anahtarcılık servisimiz motorize ekipler ve son derece modern alet/edavatla kilit sorunlarınıza etkili ve hızlı çözümler getiriyor.

İster telefonla ister internet üzerindeki adresimiz aracılığı ile bizlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Hangi marka olursa olsun tüm çelik kapı kilit değişimlerinizi yapıyoruz. Her türlü elektronik kasa tamir bakım montaj ve de montajını itina ile yapıyoruz. Gaziantep para kasaları, para kasa anahtar çoğaltma işlerinizi yapıyoruz. İmmobilizer anahtar kodlama işlemlerini yetkili servis olarak en güvenli ve hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz.

Bizlere internet ve telefon yoluyla ulaşın biz de sorunlarınızı çözelim.

Posted in Cilingir | No Comments »

Acil Kapı Açma Servisi

Yılların bilgi ve tecrübesine sahip işinde uzman motorize teknik servis elemanlarımız haftanın 7 günü ve günün 24 saati sizlere hizmet veriyor. İstanbul’un her bölgesine ulaşım imkanımızla kapıda kalan müşterilerimizin sıkıntılarını hızlı ve etkili bir şekilde sadece 20 dakikada çözebiliyoruz. Uzman servis ağımızla İstanbul’un her köşesine ulaşabilme imkanımız mevcut. Siz de kapıda kaldıysanız hangi marka kilit kullanıyorsanız kullanın, 20 dakika içinde sizlere ulaşarak kilidinizi açıyoruz. Acil kapı açma servisimizin fiyatları İstanbul Anahtarcılar ve çilingirler Odası tarafından belirlenen tarifeye uygundur. Yetkisiz kişileri çağırarak güvenliğinizi tehlikeye atmayın. İşinde uzman ve tecrübeli teknik servis elemanlarımız günün 24 saati gece gündüz demeden sizlere hizmet için hazır bekliyor.

Posted in Kale Kilit | No Comments »