Anahtarcı Çilingir

Kale Çelik Kapı Satış servis Bakım onarım hizmetleri

Elektronik kasa servis

Çelik Kapı satışı

Çelik para kasa satışı tamir bakım onarımı

Oto anahtar çoğaltma

Master sistemler ve çözümler

Hizmetlerini 30 yıldır itina ile yapmakta olan firmamız siz değerli İstanbullulara hizmet vermeye devam ediyor. Motorize teknik servis elemanlarımızla İstanbul’un her ilçesine hızlı bir şekilde hizmet götürerek kilit problemlerinizi hallediyoruz.

Hangi marka olursa olsun tüm çelik kapı kilit değişimlerinizi yapıyoruz.Her türlü elektronik kasa tamir bakım montaj ve de montajını itina ile yapıyoruz. Gaziantep para kasaları , para kasa anahtar çoğaltma işlerinizi yapıyoruz. İmmobilizer anahtar kodlama işlemlerini yetkili servis olarak en güvenli ve hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz.

Çilingir hizmetleri için bizlere günün 24 saati cumartesi ve pazar dahil ulaşabilirsiniz.

Posted in Kale Kilit | No Comments »

Acil Çilingir Servisi

İSTİNYE KALE KİLİT

İstinye Kale Kilit Anahtar – Sarıyer  İstinye Acil Çilingir Servis hizmetlerimizle haftanın 7 günü günün 24 saati gece gündüz demeden vardiyalı çalışan işinde uzman güler yüzlü teknik servis elemanlarımıza ulaşabilir ve çilingir/anahtar değiştirme/ kapı açma / kapı kilit sistemi değiştirme / anahtar çoğaltma işlerinizi özenle yerine getiriyoruz.

Kapıda mı kaldınız ? Anahtarınızı içerde mi unuttunuz? Kapı Kilit Sisteminizi Değiştirmek mi istiyorsunuz ? Hiç dert etmeyin. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Anahtar/çilingir/kilit sistemleri ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için bizlere kolaylıkla ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız şöyledir :

Acil durumlar için : 0 0532 637 79 15

Cep : 0 535 628 03 99

Posted in Kale Kilit | No Comments »