Archive for the ‘Yale Elektronik Kasa’ Category

Yale Çelik Kasa servisi

Yale çelik kasa yetkili servisi

Şuanda firmamız dahil olmak üzere bir çok yapı marketlerdede satışı yapılan Yale Çelik Kasa Yetkili Servisi olarak sizlere 24 saat kesintisiz hizmet verebildiğimizi unutmayınız. Mesela evinize Yale elektronik kasa montaj yaptırdınız söküp başka yere almak istiyorsunuz veya söz konusu hanenizden taşınıp başka biryerde hikamet etmeniz gerekiyor bu taşımayıda biz gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca pili bitmiş veya arıza yapmış hani model olursa olsun yale elektronik kasa yetkili servisi olarak pazar günü dahil aramaktan çekinmeyiniz. Sözünü ettiğimiz yale kasa sizlerinde bildiği gibi 4 adet kalem pil ile çalışmaktadır ortalama süresi 1 yıldır önerimiz bu zaman zarfı içerisinde 2. seneye başladığınızda değişimleri ihmal etmemenizdir. Öte yandan Yale Kasa`nın tuş takımlarının yanında sarı bir logo vardır ürünün markası burada sergilenmiştir bu logonun altında mekanik kilit yeri mevcuttur dışardan anahtar ile müdahale etmeniz için size sunulan en önemli imkanlardan biridir kesinlikle bir adet yale çelik kasa anahtar dışarıda bir yerlerde muhafaza edilmelidir.  İstanbul`ün tüm çevresine hizmetimiz olduğunu unutmayıp mutlaka randevu alınız.  (daha&helliip;)

Posted in Yale Elektronik Kasa | 2 Comments »

Budget Safe Servisi 0532 637 79 15

Çoğunlukla ev ve işyerlerinin tercihi haline gelen BUDGET SAFE çelik kasalarınızda meydana gelebilecek her türlü arızalarınızı onarıyoruz. Uzak Doğu’dan ithal edilen BUDGET SAFE çelik kasaların bakım ve onarım hizmetlerini yapan firmamız haftanın 7 günü günün 24 saati hizmetinizde. Çelik kasa anahtarınızı kaybettiğinizde ya da kasanın içinde unuttuğunuzda teknik servisimiz kasanıza müdahale ederek sorununuzu halledecektir. Uzman teknik servis elemanlarımızı kasalarınızı açarken kasalarınızda her hangi bir hasar oluşmasına izin vermez.

 

Posted in Yale Elektronik Kasa | No Comments »

Yale Yangın Sertifikalı Kasa

Yale yangın sertifikalı dijital kasa satışını yapmaya yetkili olan firmamız bu ürünlerin montaj hizmetinide vermektedir. El ısısına duyarlı dokunmatik ekranıyla çok şık ve estetik bir yapıya sahip olan Yale Yangına dayanıklı elektronik çelik kasa sizlerin beğenisine sunulmuştur. Yetişkin iki kişinin taşımakta güçlük çektiği bu ürünün büyük boyları maximum 40 kilodur. Yukarıda görselini paylaştığımız bu ürünün teknik özellikleri katolak halinde tarafınıza ibraz edilmiştir. 2 yıl kesintisiz garantiye sahip olan Yale dijital yangın kasası kredi kartı ödeme seçeneğiyle kapınıza kadar getirilebilmektedir. Şunu bilmelisiniz ki YANGINA DAYANIKLI KASA olduğundan kuvvetli malzemeden üretilen bu ürün kilitli kaldığında Çilingir olarak bizlerin yapabileceği çok birşey yok o yüzden 1 sene gibi aralıklarla pillerini Duracell ile değiştirin.

Posted in Yale Elektronik Kasa | No Comments »

Teknik Kasa Servisi

 

 

 

 

İstanbul teknik kasa servisi olan firmamız gerek Anadolu gerekse Avrupa bölgesine yetkili olarak hizmet verebilmektedir. Ev veya iş yerlerinizde kullanmakta olduğunuz Technic Kasa herhangi bir sorun veya problem teşkil ettiginde bizlerden randevu almanız yeterli olacaktır. Yaklaşık olarak 15 senedir Türkiye`nin dört bir yanında satılan bu ürünlerin bütün yedek parçaları mevcuttur.Yerinde müdahale etme imkanı bulduğumuz bahsi geçen kasaları aynı saat içinde tekrar kullanıma açıyor sizleri mağdur etmiyoruz. 24 saat hizmet verdigimiz Çilingir Servisi sözünü ettiğiniz konu içinde geçerlidir.

TEKNİK KASA SERVİSİ  

0532 637 79 15 

Posted in Yale Elektronik Kasa | No Comments »