Archive for the ‘Uzaktan Kumanda’ Category

Nice Uzaktan Kumanda Kopyalama

Firmamızın uzaktan kumanda kopyalama yaptığını daha önceki duyurularımızda paylaşmıştık. Ancak kopyalanması ve çoğaltması bir hayli zor olan nice kumanda ihtiyacı doğduğunda mağdur olan müşterilerimize bu hizmeti verdiğimizi tekrar duyurmak istedik. Nice kumanda kopyalama için bizlerden destek alabilirsiniz. İstanbul`un neresinde olursanız olun biz sizlere bu hizmeti verebiliriz motorsiklet servisi ile ayağınıza kadar hizmet garantisi sizlere sunulmuştur. Teknolojinin gelişmesiyle cilingir mesleğinin elektronik sektörlerle birleşmesi bizleri bu ürünlere yöneltmiştir.

Özellikle nice kumanda herhangi bir anahtarcı ve elektronikçilerde çoğaltılamaz mutlaka orjinal bariyer ve kepenk firmasının orjinal ürünlerinden temin edilmesi gerekmektedir. Yukarıda görmüş olduğunuz ürünün stoklarda bulunduğunu söyler herhangi bir sorun veya sıkıntıda firmamızla iletişime geçmenizi rica ederiz.

Posted in Haberler, Uzaktan Kumanda | 2 Comments »

Bft Uzaktan Kumanda Kopyalama

Bariyer, kepenk ve banjurların artmasından dolayı uzaktan kumanda yedek yaptırma ve kopyalama ihtiyacının doğduğu kaçınılmazdır. Özellikle bft otomatik kapı icin uzaktan kumanda sipariş etmek isteyen fakat bu hizmeti bulamayan insanların ayağına hizmet ettiğimizi bilmeniz gerekmektedir.

Bft kumanda kopyalama ve uzaktan kumanda yedekleme konusunda İstanbul`un her bölgesine hizmet vermekteyiz. Ataşehir, Avcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Bağcılar, Başakşehir, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Beşiktaş, Büyükçekmece, Esenler, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Maltepe, Maslak, Levent, Etiler ve daha birçok bölgeye motorsiklet ile gerek çilingir servisi gerekse teknik servis ihtiyaçlarında 24 saat telefon ile destek alabilirsiniz.

Posted in Uzaktan Kumanda | No Comments »