Archive for the ‘Mul-t-Lock’ Category

Multlock çarklı kapı göbeği

Mul-t-lock çarklı kapı göbeği

Bugün sizlere Mul-t-lock çarklı kapı göbeği diğer bir adıyla silindiri hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Çarklı diye tabir ettiğimiz kapı göbeği Türkiye`de sadece Mul-l-lock firmasısın ürettiği kapılarda kullanılmaktadır. Başka herhangi bir kilit veya kapı sistemlerinde hiç bir şekilde tercih edilmiyor bunun sebebi tamamen standart dışı olmasıdır fakat buradan güvensiz olduğu anlaşılmasın. Özellikle ülkemizde üretilen çelik kapı, çelik kasa ve alüminyum kapıların malzemesi Kale olduğu için Çarklı silindir tercih edilmiyor sadece Rana Çelik kapı ve Multlock çelik kapı sözünü ettiğimiz ürünü montajlarında kullanıyorlar.  Multlock çarklı silindir ölcüsü standart olarak 2 çeşittir 66 mm ve 81 mm opsiyonlu olarak 81 mm mandallı ( tutamaklı ) tüketici isteğine bağlı olarak sipariş edilebilir.

Multlock Çarklı Kapı Göbeği Montajı : Malesef merkezi kilit sistemi bulunduğundan dolayı iyi bir çilingir ustası tarafından yerine takılması lehinize olacaktır. Biz bu ürünün yetkili servisi ve bayisiyiz kargo ile ürünü temin etme imkanınız var fakat direkt olarak elden almak istiyorsanız telefon irtibatına geçin sizleri en yakın satış noktasına ulaştıralım. Piyasada bulunan başka markalardan farklılık gösteren iç tasarımı herhangi bir hata yapıldığında kullanılmaz hale gelebilir kapıda kalmamanız için sizlere bu uyarıyı yapmakta fayda gördük.

Multlock Çarklı Kapı Göbeği anahtar kartsız kopyalanır mı :  Normalde 81 mm interactive barel ( kapı göbeği, silindir ) Securty kartı olmadan çoğaltılamaz fakat 66 mm uzunluğunda olan Standart çartlı kapı göbeğinin anahtarı malesef kopyalanabilir. Eğer yeni taşındıysanız ve kayıp ettiyseniz mutlaka güvenliğiniz için değişim yapmanızı öneririz.  Eğer İnteractive kilit tercih ettiyseniz kesinlikle kartını saklayın önünüzdeki günlerde yedek anahtar kopyalamak istediğinizde sizden servis bu kartı talep edecektir. Kapınızın veya kilit sisteminizin markası her ne olursa olsun evden çıkış yaptığınızda mutlaka kapınızı kilitleyin aksi halde hırsız rahat bir şekilde evinize girer ve mağdur olursunuz. Her nekadar bir Kale kilit  kadar kaliteli ve güvenli olmasada Multlock çarklı kapı göbeğinin hırsız tarafından açılması oldukça zordur.  Şifreleri çelik olduğundan matkap aracığıyla delinmeye karşı mukavemet sağlar.

 

Posted in Mul-t-Lock, Mul-T-Lock Anahtar | No Comments »

Multlock Master Sistem

Bu sunumumuzda siz değerli müşterilerimize ” Master Sistem ” hakkında gerçek ve doğru bilgiyi vermeye çalışacağız. Tamamen kullanıcı kolaylığı ve yetkilendirme niteliği taşıyan ” Master Sistem ” Hastahane, Okul, Fabrika v.b çok girişli ortamlarda bizden istenilen uygulamalardandır. Örnek verip detaya inecek olursak şu şekilde gerçekleşir.

X şirketinde bulunan Teknik Servis, muhasebe ve depo kapılarını nasıl yetkilendirebiliriz öncelikle bunu inceliyelim. 4 odalı olan teknik servis bölümünün tüm kapı kilitleri birbirini açsın, 6 haneli olan depo kapılarıda birbirlerini açsın fakat o anahtar teknik servis bölümünü açmasın bunun yanı sıra, 2 odalı muhasebe ofisimizin iki kilidi aynı anahtar ile açılsın fakat onlarda teknik ve  defo kapılarında işlem görmesin tabiki öylede bir anahtar yapın ” Genel Müdür ” anahtarı ki buda istisnasız bütün kapıları istenildiğinde açsın işte bu direkt olarak bir ” Master Sistem ” oluşumudur. (daha&helliip;)

Posted in Mul-t-Lock | No Comments »

Mul-t-lock Kilitleri

Mul-t-lock ürünleri anahtar uydurulmaya, matkapla delinmeye, testere veya eğeyle kesilmeye, balyozla darbelere,levye ile kanırtmaya ve kopartma girişimlerine karşı özel olarak güçlendirildikleri için YÜKSEK GÜVENLİK  ürünüdürler.
Sistem Nasıl Çalışıyor ?

Ham anahtarın üzerindeki iki adet çok hassas hareketli  bilya sayesinde ham anahtar taklit edilemediğinden, anahtar çoğaltma işlemi sadece Multlock Servislerince ve Multlock kontrolü altında yapılmaktadır.

Anahtarın çoğaltılabilmesi için emniyet kartının ibrazı ve imzaların tutması şarttır. Yetkili servisler anahtar çoğalttıkları müşterilerin kart kopyalarını saklamakta ve periyodik kontrollerimizde ibraz ederek kendilerine verilmiş olan ham anahtarları hangi kartlara karşılık işlediklerini belgelemektedirler. (daha&helliip;)

Posted in Mul-t-Lock | No Comments »

Mul-T-Lock Kapı Servisi

   

istinye kale kilit Anahtar & Kilit Sistemleri 0532 637 79 15  Firmamız Mul-T-Lock Çelik Kapıları ve Mul-T-Lock Kilitlerinin Yetkili Satışcısı ve Servisidir. Mul-T-Lock Kilit Degisimi – Mul-t-lock Kapı Bakım ve Tamiri  Hakkında Bizleri Arayabilirsiniz. istinye – Yeniköy – Tarabya – Maslak – Levent – Etiler – Baltalimanı – Emirgan  Bölgelerine Acil Cilingir & Anahtarci Hizmeti Verilmektedir. Mul-T-Lock Yedek Anahtar Yaptırmak icin Security Kart Olması Kesinlikle Şarttır Aksi Halde Anahtarınızı Yaptırmanız Mümkün Değildir. Mul-T-Lock Kapı Aksesuarları – Mul-T-Lock Yedek Anahtar – Mul-t-Lock Kapı ihtiyaclarınızda Bir Telefon Kadar Yakınız.

Posted in Mul-t-Lock | No Comments »