Archive for the ‘Kale Kilit’ Category

Kale Alarmli Kilit ve Barel

 

kale alarmlı barel

Kale kilit fabrikası 2015 yılında harika bir ürün geliştirerek müşterilerine yine harika bir hizmet sagladı. Mandallı olarak tasarlanan kilitte kırılsada güvenli barel özelliğinin yanında birde 80 db sesle hırsızları ürtüken yapısıyla dikkatleri üzerine topladı. Özellikle tahta ve piyasa malı çelik kapılarda kapı göbeklerinin dışarıya taşmasından kaynaklı doğan güvenlik zafiyetinden yararlanan hırsızlar sözünü ettiğimiz ürünle kapıyı açmak için bir hayli ugraşmak zorunda kalacak.

Herhangi bir aparat yardımıyla kafasını kırdıktan sonra kapıya ve kilit sistemine hiç zarar vermeden içeriye rahatca giren art niyetli kişiler kafası kırıldıktan sonra açılmayan ve açılmadığı gibi ses veren Kale Alarmlı barel silindir tüketicilerin en çok tercih etmesi gereken ürünlerin başında gelmektedir.  Kale Alarmlı Kilit ve kapı göbeginin özellikleri aşağıdaki gibidir. Makalemizi okuduktan sonra kapınızı kontrol edin eger pense, kargaburun, kurbacık gibi aparatlarla tutulabilecek kadar dışarıda duruyorsa mutlaka kapı göbegi diger bir adıyla silindiri degiştirin. Eger istanbul avrupa yakasındaysanız bizimle iletişime geciniz ürünü temin etmeniz için gereken yardımı sizlere veririz. Ayrıca acil çilingir hizmeti icinde bizi aramaktan çekinmeyiniz.

  • Gövde: MS 58 Pirinç. Parlatılmış. Standart profil. Delinmeye karşı 2 adet çelik pim takviyeli. (Opsiyonel: Saten nikel kaplamalı).
  • Anahtar: Pirinç Nikel, Multikanallı. Sistem 3 adet./ Anahtar Komb.: Bilgisayar teknolojisi./Silindir boyu: Euro Profil(sistem)
  • Kam: Özel sinter döküm./ Yaylar: Fosfor bronz/ Kaplama:Nikel/Parlak SARI- Pimler: MS 58 özel çekme pirinç. (Opsiyonel: Pimler delinmeye mukavim çelik. HRc 60). TS-EN 1303
  • Alarm Seviyesi: 80dBA (10cm iç-dış kapı)-Pil Ömrü: Tek kullanımlık, Şarj edilemeyen / 6 Yıl(en az)
  • Çalışma sıcaklığı:-20c/70c,%85RH – Depolama Sıcaklığı:0c/40c
  • Koruma sınıfı:IP32/IP55(montaj yapılmadan önce/kapı üzerinde)

Posted in Kale Kilit | No Comments »

Uskumruköy Sunset Park Evleri Kale Kapı Kilit Servis

Kale Celik Kapı

Uskumruköy Sunset Park Evleri Kale Kapı Kilit Servis 0532 637 79 15

Bugün Uskumruköy Sunset Park evlerinde bulunan bir dairenin toplamda 3 adet kapılarının kilitlerini değiştirdik. Projenin tümünde Kale Çelik Kapı tercih edilmiş kilitleri tamamen özel ve yüksek güvenlikli olarak monte edilmiştir. İçeride tadilat yapıldığından dolayı elektrikçisinden, tehsisatçısına hatta boyacısına kadar el değiştiren Kale Kilit Anahtar ve Kale Çelik Kapı kilit göbek değiştirmesini gerçekleştirdik. Son teknoloji ve hırsızların bir hayli zorlandığı zırhlı Kale Çelik kapı kilitlerini kesinlikle Ustalık Belgesi ile mesleki kuruluşlara üye kaydı bulunan personellerce değiştirilmesi gerekmektedir.

Uskumruköy Sunset Park evleri Kale Kapı Servisi ve kilit değiştirme işlemi yaklaşık olarak 20 dakika sürmüştür eğer herhangi sorun veya problem yaşayıp acil olarak önlem almak istiyorsanız hemen servis yönlendirebiliriz farklı bir yerden gelecek olursanızda randevu almanızı rica ediyoruz. Sarıyerde Çilingir ve çelik kapı servisimiz 24 saat aktif halde sizlerden gelecek olan telefonları beklemektedir. Uskumruköy Sunset Park evlerini özel profil anahtar ve özel ölçü yurt dışından temin edilen bareller yani ( kapı göbekleri ) korumaktadır değişim yaparken mutlaka ölcülere dikkat edilmeli ve patentli yüksek güvenlikli kilit tercih edilmelidir. Çok noktadan kilitleme özelliğiyle kastırma, parçalama yöntemleriyle açılmazlık raporu bulunan bu kapıların tek pasif noktaları anahtarla açılan kısımladır bu sebeple mutlaka aynı kalitede ürünler tercih ediniz.

Posted in Çelik Kapı, Cilingir, Kale Kilit | No Comments »

Nef İstanbul Kale Kilit Servisi

mandallı barel

İstanbul Levent`te yapılan Nef İstanbul Konut projesinde kullanılan kapıların üzerindeki Kale Kilit`ler oraya özel olarak üretilmiştir. Tadilat veya taşınma aşamasına gelmiş olan mülk sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamak adına sizlere bu makaleyi duyurma kararı aldık. (daha&helliip;)

Posted in Kale Kilit | No Comments »

Seba Vadi konakları Kale Çelik Kapı Kilit Degistirme

Hemen yanımızda projesi tamamlanıp satışlarına başlanan Seba Vadi Konakları`nın Kale Çelik Kapı ile donatıldıgını bizzat biliyoruz. Seba yönetiminin hemen her projesinde olmazsa olmazı olan bu ürünler ülkemizin ve dünyanın en ileri gelen ürünlerinden daha kaliteli ve güvenlidir.

Ayrıca özel bir kilit sistemine salip olan Seba Vadi Konaklarının kale çelik kapılarının kilit degiştirme işlemi Kale Kilit Yetkili Servisi olarak uzman personelimiz tarafından yapılabilmektedir. Söz konusu kapının tüm her türlü sorun veya problemlerinde bizleri aramanız yeterli olacaktır.

  • Seba Vadi Konakları Kale Çelik Kapı Kilit Degistirme
  • Seba Vadi Konakları Kale Kapı Kilit degisimi
  • Seba Vadi Konakları Kale Kilit Yetkili Servisi
  • Seba Vadi Konakları Çilingir

0532 637 79 15

 

 

Posted in Kale Kilit | No Comments »