Archive for the ‘Haberler’ Category

Nice Uzaktan Kumanda Kopyalama

Firmamızın uzaktan kumanda kopyalama yaptığını daha önceki duyurularımızda paylaşmıştık. Ancak kopyalanması ve çoğaltması bir hayli zor olan nice kumanda ihtiyacı doğduğunda mağdur olan müşterilerimize bu hizmeti verdiğimizi tekrar duyurmak istedik. Nice kumanda kopyalama için bizlerden destek alabilirsiniz. İstanbul`un neresinde olursanız olun biz sizlere bu hizmeti verebiliriz motorsiklet servisi ile ayağınıza kadar hizmet garantisi sizlere sunulmuştur. Teknolojinin gelişmesiyle cilingir mesleğinin elektronik sektörlerle birleşmesi bizleri bu ürünlere yöneltmiştir.

Özellikle nice kumanda herhangi bir anahtarcı ve elektronikçilerde çoğaltılamaz mutlaka orjinal bariyer ve kepenk firmasının orjinal ürünlerinden temin edilmesi gerekmektedir. Yukarıda görmüş olduğunuz ürünün stoklarda bulunduğunu söyler herhangi bir sorun veya sıkıntıda firmamızla iletişime geçmenizi rica ederiz.

Posted in Haberler, Uzaktan Kumanda | 2 Comments »

Elektronik Kasa Montajı

En değerli eşyalarınızı, para, mücevher ve senetlerinizi emanet ettiğiniz çelik kasalarınızın montaj ve de montaj hizmetlerini gezici motosikletli teknik servis elemanlarımızla itina ile yapmaktayız. İstanbul’un Eminönü, Zeytinburnu, Eyüp, Fatih, Levent, Beşiktaş, Taksim, Gümüş suyu v.s bölgelerinde ve ayrıca Anadolu yakasında gezici servisimizle hizmet vermekteyiz. Çelik vidalarla istenilen yere monte edilebilen Yale dijital Kasa, Sentry kasa, Kale çelik kasalarınızın montajını ve de montajını yapıyoruz.

Yer değiştime, taşınma durumlarında vazgeçemediğiniz çelik kasalarınızı söküp istediğiniz yere tekrar çelik vidalarla sabitliyoruz. Son derece güvenli olan Kale Çelik Kasa, Yale dijital Kasa, Sentry Kasalarınızın montaj ve de montajını bize danışmadan yapmayınız.

Posted in Haberler, Yale Elektronik Kasa | No Comments »