Archive for the ‘Genel’ Category

Desi Parmak İzli Kilit İçin Pil Değişim Servisi

Parmak izli Kilit

İstanbul ve çevresinde her gün daha da yaygınlaşan yüksek güvenlikli parmak izi kilit sistemleri güvenliğinizi bir kat daha arttırıyor. Parmak izi kilit sistemlerinde meydana gelebilecek her türlü problemleri hızlı bir şekilde uzman teknik personelimizle güvenle gideriyoruz. Parmak izi kilit sistemlerinde karşılaşılan en büyük problemlerden biri olan “parmak izi kilit sistemi göbek değişimi” işlemini titizlikle ve ivedilikle yerine getiriyoruz. En az 10 bin defa açılıp kapanmada deformasyona uğramayan ve değişik kişilerin parmak izlerini sizin belirlediğiniz sürede hafızada tutabilen yetenekli ve son derece sağlam bir sistem olan parmak izi kilit sistemlerinde oluşabilecek değişim taleplerinizi karşılayan teknik servisimize her an ulaşmanız mümkün.

Posted in Çelik Kapı, Genel | No Comments »

Kale çelik kapı kilit fiyatları

Piyasada yaklaşık olarak 7 – 8 model bulunan kale çelik kapı için tüketiciler malesef kendi imkanlarıyla kilit alamıyorlar dolayısıyla bir Çilingir desteğine ihtiyaç duyuyorlar. Çok defa müşterilerimiz bizi kale çelik kapı kilit fiyatı sormak için aradığını biliyoruz yaptığımız samimi diyaloglardada yüksek fiyat şikayeti olduğunu bizzat öğrendik.

Kale Çelik Kapı göbek değişimi yapıldığında fiyat sabittir bu kilitlerin fiyatları şu şekildedir. Bir modeli 50 T.L başka bir modeli 60 T.L bir başka bir modeli 75 T.L son olarak en yüksek güvenlikli kale çelik kapı göbek fiyatı ise 236 T.L bunlar perakende satış ücretleridir sizden extra sadece Kale Çelik Kapı Servisi için ücret talep edebilirler onunda ücreti 50 t.l`dir buradan ustanıza ödeceğiniz parayı hesaplayabilir ona göre pazarlığınızı yapabilirsiniz.  (daha&helliip;)

Posted in Genel | No Comments »

kemerburgaz kale kilit

 

Kemerburgaz`da hikamet eden ve kale kilit güvencesi altına girmek isteyen müşterilerizin ayağına hizmet veriyoruz.  Kemerburgaz`da kale çelik kapı veya kale çelik kasa sahibi olan tüketiciler ne yazıkki ihtiyaç halinde teknik servis bulmakta güçlük çekmektedir. Gerektiğinde tarafımıza ulaşan Kemerburgaz kale kilit yetkili servisi – Kemerburgaz kale kapı Servisi – Kemerburgaz Kale kapı kilit değiştirme gibi örneklerle sıraladığımız hizmetleri sizlere verebiliyoruz. Bizi haftanın 7 günü 24 saat arabilir sorunlarınızı anında çözebilirsiniz. Ayrıca yine firmamız Multlock kilitlerinin ve Multlock çelik kapılarının satışını yapmaya yetkilidir.

ACİL SERVİS 0532 637 79 15

 

Posted in Genel, Kale Kilit | No Comments »

İçeride hırsız kapıda çilingir

Sektörde yaşanan bir ilginç olayı daha sizlerle paylaşmakta yarar görüyoruz. Sunulan olay tamamen gerçek ev yaşanmıştır ki meslektaşımızın ağzından olay şu şekilde gerçekleşmiştir. ” Pazar akşamı müşteri aradı ve kapıda kaldığını söyledi. Nedir durum diye sordum. Babamla aynı binada oturuyoruz, eşim ve bebeğimi alarak iki kat yukarı çıktım ama evden birşey almak için geri döndüm kapıyı açamıyorum, acil gelebilirmisiniz ? adresi aldım ve gittim. Daire bina giriş katında beni arayan beyefendi ile buluştum. Rozetli kapı, alt kilit açılıyor ama üst kilit açılmıyor üst kilidi kilitlemişsiniz sanırım diye soruyorum, beyefendi hayır diyor. Sadece alt kilidi kilitledim. zaten ayrı binada üst katta oturan oturan babama çıktım kilitleme gereği duymadım. Beş dakika sonra geri döndüm. Bebeğin mamasını unutmuşuz onu almak için indim. (daha&helliip;)

Posted in Çilingir Günlügü, Genel | No Comments »