Archive for the ‘Cilingir’ Category

Çilingir Kapıyı Nasıl Açar

istinye cilingirci

Anahtarınızı mı kaybettiniz? Ya da anahtarınızı içerde mi unuttunuz? Kendi başınıza kapıyı açmanıza imkan yok. Günümüzde teknolojinin de her geçen gün ilerlemesine paralel olarak sürekli büyüyen ve gelişen kapı kilit sistemleri teknoloji ile entegrasyonunu sağlayan bir sektördür. Gelişen teknoloji ile sürekli olarak bilgisayar simülasyonları yardımıyla yeni tasarımlara imza atan kilit sistemleri her geçen gün kötü niyetli insanların işini zorlaştırıyor.

Anahtarlarınızı içeride unuttuğunuzda ya da kaybettiğinizde işinde uzman çilingir servisimize kolayca ulaşabilirsiniz.Hızlı ve etkin bir şekilde kapılarınızı güvenle açan teknik servisimiz kullandığı modern alet ve teçhizatla kapılarınıza zarar vermeden açabiliyor. Üstelik kısa zamanda…İstanbul’da hizmet veren çilingir servisimize günün her anında zor durumda kaldığınızda ulaşabilirsiniz.

Posted in Cilingir | No Comments »

Uskumruköy Sunset Park Evleri Kale Kapı Kilit Servis

Kale Celik Kapı

Uskumruköy Sunset Park Evleri Kale Kapı Kilit Servis  0532 486 38 48 & 0212 277 34 71

Bugün Uskumruköy Sunset Park evlerinde bulunan bir dairenin toplamda 3 adet kapılarının kilitlerini değiştirdik. Projenin tümünde Kale Çelik Kapı tercih edilmiş kilitleri tamamen özel ve yüksek güvenlikli olarak monte edilmiştir. İçeride tadilat yapıldığından dolayı elektrikçisinden, tehsisatçısına hatta boyacısına kadar el değiştiren Kale Kilit Anahtar ve Kale Çelik Kapı kilit göbek değiştirmesini gerçekleştirdik. Son teknoloji ve hırsızların bir hayli zorlandığı zırhlı Kale Çelik kapı kilitlerini kesinlikle Ustalık Belgesi ile mesleki kuruluşlara üye kaydı bulunan personellerce değiştirilmesi gerekmektedir.

Uskumruköy Sunset Park evleri Kale Kapı Servisi ve kilit değiştirme işlemi yaklaşık olarak 20 dakika sürmüştür eğer herhangi sorun veya problem yaşayıp acil olarak önlem almak istiyorsanız hemen servis yönlendirebiliriz farklı bir yerden gelecek olursanızda randevu almanızı rica ediyoruz. Sarıyerde Çilingir ve çelik kapı servisimiz 24 saat aktif halde sizlerden gelecek olan telefonları beklemektedir. Uskumruköy Sunset Park evlerini özel profil anahtar ve özel ölçü yurt dışından temin edilen bareller yani ( kapı göbekleri ) korumaktadır değişim yaparken mutlaka ölcülere dikkat edilmeli ve patentli yüksek güvenlikli kilit tercih edilmelidir. Çok noktadan kilitleme özelliğiyle kastırma, parçalama yöntemleriyle açılmazlık raporu bulunan bu kapıların tek pasif noktaları anahtarla açılan kısımladır bu sebeple mutlaka aynı kalitede ürünler tercih ediniz.

Posted in Çelik Kapı, Cilingir, Kale Kilit | No Comments »

Kemerburgaz Göktürk Gökyüzü Residence dierre kapı anahtar kilit servisi

dierre kapı servisi

Firmamız yaklaşık 25 dakika uzaklıkta bulunan Kemerburgaz Göktürk Gökyüzü residence evlerinin daire yani giriş yapılarında Dierre kapı ve kilit sistemleri tercih edilmiştir.  Dierre kilit ve anahtar özelliği diğer kapılardan çok daha farklıdır en büyük farklarından biri anahtarının yassı yani eski tip kasa anahtarları yapısında olmasıdır. Tek bir tur ile minimum 2 maximum 4 yerden kilitleme yapan dierre kapı kilit sistemleri için mutlak suretle profesyönel ekipten destek almanızı öneriyoruz.

Bu konumuzda neden Gökyüzü Residence`den bahsettik çünkü bu dairelerin bütün hepsinde aynı kapılar mevcut olup arızalar ve şikayetlerde farklılık göstermemektedir.

Dierre Kapı, Dierre anahtar ve Dierre kilit şikayetleri nelerdir ?

1) Dierre kapı bulunan dairenizin gerek iç tarafında gerekse dış tarafında anahtarınız olduğu halde mağdur olabilirsiniz. Anahtar yuvadan çıkmayacağı gibi kapınında kilitlenip açılmadığı görülmektedir. Dierre anahtar yetkili servisi veya Dierre kilit yetkili servisi aracılığıyla sorun çözülebilmektedir.

2) Dierre kapı servisi haricinde yetki belgeleri bulunmayan gerekli mesleki kuruluşlarına kayıtları dahi olmayan ustalar ile kesinlikle çalışmanızı tavsiye etmiyoruz kapının yaklaşık maliyetinin 4000 t.l olduğunu bilmeniz gerekmektedir olası bir hata veya yanlış işlemde kapıda yaklaşık 5 ila 8 saat arasında işçilik yapılmaktadır.

3) Dierre anahtar yedek kopyalama hizmeti almak isteyenlerin işi biraz daha kolay elinde orjinal ham anahtarı bulunan bayii veya satış yerlerinden bu ihtiyaçlarını giderebilirler.

 

Posted in Çelik Kapı, Cilingir | No Comments »

Sarıyer Güven Konakları Kilit ve Anahtar Servisi

Sarıyer Maden Mahallesinde Mehmet Şam Tic. Meslek lisesinin yanında bulunan Sarıyer Güven Konakları kale çelik kapı kilitleri kullanmaktadır. Bizden istenen servisleri müşterilerimize anında yönlendirdik yaklaşık olarak 45 dakikada yeni taşınan bir site sakinine  kale anahtarı teslim ederek defalarca teşekkür aldık. Sarıyer Güven Konakları Çilingir hizmeti olarakda bir kaç defa gitme imkanı bulduğumuz bu yere takmış olduğumuz kilitler jiletinle ve özel paketlerinden kesinlikle açılmamıştır bunları sizlerin önünde açıyor kafanızda soru işareti kalmamasına özen gösteriyoruz. Dünyaca ünlü Multlock kilitlerininde yetkili servisi olan firmamızın personelleri yetki belgileri ile çalıştırılmaktadır.

Özellikle Kale Çelik Kapı kilitleri özel profil ve ölcü oldukları için bu kilitleri dışardan almamanızı öneririz çünkü aldığınızda kapıya uymayacak dolayısıyla paranız boşa gitmiş olacaktır. Uzman bir kişi tarafından servis aldığınızda hem kilitleriniz değiştirilip yeni anahtar teslim edilecek hemde kapınızın bakımı yapılacaktır.

Sarıyer Güven konakları Çilingir – Sarıyer Güven konakları anahtarci – Sarıyer Güven konakları kale kilit servisi için bizlerden 24 saat destek yardım alabilirsiniz.

Posted in Cilingir | No Comments »