Archive for the ‘Çelik Kapı’ Category

Kale Çelik Kapı Aksesuar Değiştirme

kale celik kapı aksesuarları

Kale Çelik Kapı Aksesuar Değiştirmek bizim işimiz. Yılların bilgi ve deneyimi ile tecrübe kazanmış işinde uzman ustalarımızla ve geniş yedek parça stoklarımızla ihtiyaçlarınıza hızlı ve güvenli bir şekilde cevap veriyoruz. Çelik kapı kolu, rozet, taktak, ve çekme kol değişimlerinde uzman ekibimize ulaşmanız yeterli. Ayrıca deforme olmuş çelik kapı kollarınızı rozetlerinizi taktak ve çekme kollarınızı da tamir ediyoruz. Kırılan yerleri ilk günkü gibi onaran servisimiz Kale Kilit kullanan İstanbul’un tüm ilçelerinde güvenlik hizmetlerini en iyi şekilde yerine getiriyor. Sarıyer Kale çelik kapı yetkili servisi parça onarımının yanı sıra parça değişimini de üstleniyor. Hangi firma olursa olsun “Kale Kilit” kullanan çelik kapılarınızda her türlü bakım onarım hizmetlerimizle sizlere bir telefon kadar yakınız.

 

Posted in Çelik Kapı | No Comments »

Kale Celik Kapı Boyama

Kale Celik Kapı

Müşterilerimizin yoğun istek ve taleplerine karşılık vermek adına iş alanımıza kattığımız Kale Çelik Kapı Boyama hizmetinin firmamız tarafından resmen başlatıldığını duyurmak istedik. Örneğin Göktürk Kemerburgaz Saklıbahçe evleri bütünüyle kale kapıdır müşterilerimizin dışarıya müdahale etmesine müsade etmeyen yönetim iç taraftaki görsele karışamadığından dilediğiniz şekilde kapınızın iç tarafını renklendirebilirsiniz.

Kahverengi dış yüzeyi bulunan kapının iç tarafıda aynı renkte olduğundan insanların mobilya veya aksesuarlarına uyum sağlamadığı için sıkıntılı bir görüntü meydana geliyor. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda kapının ahşap kaplamaları uzman personeller tarafından sökülüp komprasör yardımıyla tüm çizik ve hatalar onarıldıktan sonra tabanca yardımıyla ( oto boyası ) şeklinde boyanıyor.  Eski hali ve yeni hali olmak üzere sizlere görsellerimizi paylaşacağız.

Not: Firmamız Sarıyer Kale Çelik Kapı Yetkili Bayisidir. İstanbul başta olmak üzere ülkemizin hemen her yerinde yetkili satıcısı bulunan ürünümüzü temin etmek için iletişime geçmeniz rica olunur. Ayrıca kapıda kalan müşterilerimizin Çilingir ihtiyacını 24 saat aralıksız karşılıyoruz. Türkiye`nin en yüksek kilit sistemlerine salip olan Kale kapı hırsızların açamadağı en sağlam kapıların liderliğini yapmaktadır.

  • Kale Çelik Kapı Boyama
  • Kale Kapı Boyama

 

 

Posted in Çelik Kapı | No Comments »

Uskumruköy Sunset Park Evleri Kale Kapı Kilit Servis

Kale Celik Kapı

Uskumruköy Sunset Park Evleri Kale Kapı Kilit Servis  0532 486 38 48 & 0212 277 34 71

Bugün Uskumruköy Sunset Park evlerinde bulunan bir dairenin toplamda 3 adet kapılarının kilitlerini değiştirdik. Projenin tümünde Kale Çelik Kapı tercih edilmiş kilitleri tamamen özel ve yüksek güvenlikli olarak monte edilmiştir. İçeride tadilat yapıldığından dolayı elektrikçisinden, tehsisatçısına hatta boyacısına kadar el değiştiren Kale Kilit Anahtar ve Kale Çelik Kapı kilit göbek değiştirmesini gerçekleştirdik. Son teknoloji ve hırsızların bir hayli zorlandığı zırhlı Kale Çelik kapı kilitlerini kesinlikle Ustalık Belgesi ile mesleki kuruluşlara üye kaydı bulunan personellerce değiştirilmesi gerekmektedir.

Uskumruköy Sunset Park evleri Kale Kapı Servisi ve kilit değiştirme işlemi yaklaşık olarak 20 dakika sürmüştür eğer herhangi sorun veya problem yaşayıp acil olarak önlem almak istiyorsanız hemen servis yönlendirebiliriz farklı bir yerden gelecek olursanızda randevu almanızı rica ediyoruz. Sarıyerde Çilingir ve çelik kapı servisimiz 24 saat aktif halde sizlerden gelecek olan telefonları beklemektedir. Uskumruköy Sunset Park evlerini özel profil anahtar ve özel ölçü yurt dışından temin edilen bareller yani ( kapı göbekleri ) korumaktadır değişim yaparken mutlaka ölcülere dikkat edilmeli ve patentli yüksek güvenlikli kilit tercih edilmelidir. Çok noktadan kilitleme özelliğiyle kastırma, parçalama yöntemleriyle açılmazlık raporu bulunan bu kapıların tek pasif noktaları anahtarla açılan kısımladır bu sebeple mutlaka aynı kalitede ürünler tercih ediniz.

Posted in Çelik Kapı, Cilingir, Kale Kilit | No Comments »

Güneşli Konutları Kapı Servisi Kilit Değiştirme

Mul-t-Lock interactive anahtar kopyalama

Bağcılar’a bağlı Halkalı Mevkiinde bulunan Güneşli konutları Dortek Çelik Kapı kilit değiştirme hizmetlerini başarıyla üstlenen Yetkili servisimiz Güneşli konutları sakinlerinin memnuniyeti ile elde ettiği mutluluğu sizlerle paylaşıyor. Yüksek güvenlikli Dortek Çelik Kapı Kilitleri kötü niyetli kişilere geçit vermiyor. Yeni nesil yapıların güvenlik tercihi Dortek Çelik Kapı Kilit sistemleri, Yetkili servisimizce sağlanan müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile Dortek Çelik Kapı Kilitlerinin tercih edilmesinde aktif rol oynuyor.

Güneşli Konutlarında yaşıyorsanız her türlü Dortek Çelik Kapı Kilit sorunlarınıza ivedilikle çözüm getiriyoruz. Yılların bilgi ve birikimine sahip işinde uzman teknik servis elemanlarımız günün her anında sizlere kaliteli hizmet vermek için bekliyor.

Posted in Çelik Kapı | No Comments »